Jump to content
account_circle Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

person_add Sign Up
Sign in to follow this  
Blu3HaSky

[✔] Interviu Iulian - Supervizor Gamepower

Recommended Posts

0o2m01F.png

Bine v-am gasit la un nou interviu  in cadrul proiectului GamePower Interview ! 

Inca un interviu redactat din spatele cortinei ! 

• @Blu3HaSky Salut Iulian ! 
  •          @Iulian  Salutare!
  • @Blu3HaSky Ai fost invitat la acest interviu, deoarece eu si comunitatea Gamepower dorim sa te cunoastem mai bine. Vor fi câteva intrebari din viata cotidiana, câteva din viata online si câteva despre legatura ta cu Gamepower, esti pregatit sa incepem ?
  •          @Iulian  Cu siguranta, multumesc!
  • @Blu3HaSky Care este numele tau, câti ani ai si de unde esti?
  •          @Iulian  Ma numesc Iulian, am 27 de ani (cat de curand implinesc 28) si locuiesc in Suceava.
  • @Blu3HaSky Ce studii ai, unde lucrezi în prezent si unde ti-ar placea sa o faci in viitor?
  •         @Iulian  Studii : liceu, 12 clase, bacalaureat si apoi am decis sa muncesc, renuntand la alte studii superioare. Momentan lucrez la o firma de constructii, in oras la mine si pe viitor tot aici ma vad facand asta, deoarece aici mi-am cladit o familie.
  • @Blu3HaSky Ce gen de muzica iti place sa asculti?
  •         @Iulian  In general ascult hip-hop/rap.
  • @Blu3HaSky In general, ce genuri de filme îti face placere sa vezi? De ce?
  •         @Iulian  Horror, sunt preferatele mele. Deoarece mereu mi-a placut sa traiesc viata intens si sa simt ca traiesc.
  • @Blu3HaSky Care sunt hobby-urile tale? Dar pasiunile?
  •         @Iulian  Fotbalul. Am practicat fotbal la FCM Bacau, la juniori (cand aveam 15-16 ani), dar am fost nevoit sa renunt deoarece anturajul a fost mai puternic si am ales calea gresita. Pasiunea mea, a fost si va ramane fotbalul, alergatul si sa ma plimb.
  • @Blu3HaSky Unde ti-ai dorii sa mergi pentru o perioada lunga de timp?
  •        @Iulian  Sincer, nu m-am visat sa plec undeva, dar daca as avea ocazia, m-as duce undeva unde sa fie doar liniste si pace.
  • @Blu3HaSky Ce înseamna pentru tine o "relatie perfecta"?
  •        @Iulian  Se bazeaza pe respect, incredere si iubire. Important e sa treceti impreuna prin orice obstacol intalnit.
  • @Blu3HaSky Cum te vezi în viitor, peste 10 ani?
  •       @Iulian  La fel ca si acum, alaturi de familia mea, sanatosi si plini de viata.
  • @Blu3HaSky Ce genuri de bauturi preferi?  
  •       @Iulian  Ohh, ce intrebare placuta :)) . Berea e preferata mea, dar mai beau si vodca (foarte putin).
  • @Blu3HaSky Te consideri o persoana optimista?
  •       @Iulian  Uneori da, dar am si momente cand pic moral. Dar, in viata nu e totul roz, asa ca avem nevoie si de momente grele, ca sa putem invata din ele si sa trecem peste.
  • @Blu3HaSky Ce ai face daca ai avea multi bani?
  •      @Iulian  Nu sunt un tip materialist, deci nu stiu ce-as putea face. As dona o parte oamenilor cu probleme serioase si cu restul as investii in familia mea.
  • @Blu3HaSky Cum ai descrie tu succesul?
  •      @Iulian  Cheia succesului, tine de fiecare persoana in parte. Fiecare avem succes in ceva anume, poate ca nu ne dam seama, important in viata e sa faci ce-ti place fara regrete dar cu limita.
  • @Blu3HaSky Cum treci de obicei peste momentele mai grele?
  •      @Iulian  Poate ca par putin nebun, dar ma rog la Dumnezeu, si trag de mine indiferent de situatie.
  • @Blu3HaSky Descrie-te in 3 cuvinte!
  •      @Iulian  Melancolic, glumet dar si nebun, in sensul bun al cuvantului.
  • @Blu3HaSky Povesteste-ne o intamplare amuzanta prin care ai trecut. Intrebare de distractie. 
  •      @Iulian  Aveam 13 ani si fumam, fara stirea parintilor. Taica-miu, jucand pe vremea aia la Bacau, nu era de acord sa fumez deoarece voia sa-l urmez ca si fotbalist. Tin minte ca mi-a gasit tigarile, a luat tot tabacul, l-a pus intre 2-a felii de paine, cu margarina si m-a pus sa mananc :)) .
  • @Blu3HaSky .Intrebare de distractie. Ce ai face daca ai fi Bill Gates?
  •     @Iulian  Se zice "Daca Bill Gates, ar dona cate un dolar la fiecare om de pe pamant, i-ar ramane bani, inca pentru o viata de trait!" Nu stiu cat de adevarat este, dar daca as avea banii aluia, as investii in tot ce-mi face placere.
  • @Blu3HaSky Intrebare capcana : Eşti într-o cameră întunecată şi găseşti un singur băţ de chibrit. Ce aprinzi prima dată: Ziarul, lampa sau lumânarea?
  •      @Iulian  Batul de chibrit, desigur.
  • @Blu3HaSky Am aflat lucruri noi și interesante despre viața ta de zi cu zi, să trecem la locul unde te-am cunoscut, viața online.
  • @Blu3HaSky De la ce vârstă ai inceput să utilizezi un calculator?Ce te-a atras și te-a menținut in acest mediu?
  •       @Iulian  9 ani. Un tovaras mi-a arat fifa 98 si am ramas foarte impresionat si pentru mine a fost dragoste la prima vedere fata de fotbal si jocul FIFA pe pc.
  • @Blu3HaSky Cât timp petreci in medie pe zi in fața calculatorului?
  •      @Iulian  Acum cu pandemia asta, in jur de 6-8 ore zilnic. Cand muncesc, foarte greu, deoarece programul nu-mi prea permite.
  • @Blu3HaSky La ce te pricepi cel mai bine? Experienta ta ?
  •       @Iulian  In general sunt o persoane foarte intelegatoare, si daca mi se explica, prind foarte repede si ma pot integra usor in domeniul in care e nevoie de mine.
  • @Blu3HaSky Te rog în continuare sa-mi spui, parerea ta sincera despre drumul parcurs în acest mediu virtual.
  •      @Iulian  Uneori mi se pare doar parte virtuala, dar am cunoscut si oameni care ii consider prieteni foarte buni, si cu care am legat o prietenie foarte sincera.
  • @Blu3HaSky  Incepem cu intrebarile legate de Gamepower Romania! Cum decurge o zi din viata ta Ca Supervizor pe Gamepower?
  •      @Iulian  In general intru pe forum, sa vad daca pot sa ajut cu ceva sau daca e nevoie de mine. Citesc cam tot ce e nou si incerc sa-mi dau silinta pe zi ce trece cu tot ce pot.
  • @Blu3HaSky Ce modificari crezi ca trebuie aduse Comunitatii  ?
  •      @Iulian  Momentan, totul arata superb. Pacat ca nu e foarte populat, deoarece ca si comunitate, arata splendid.
  • @Blu3HaSky Cu ce membru/membri ti-ai dorii sa te vezi si in realitate?  
  •       @Iulian  Hmm.. singurul, cu care am legat o prietenie mai stransa, e Papi si Bostoaka (doar ca Bostoaka nu mai face parte din aceasta comunitate, dar eu aici l-am cunoscut). Dar, eu mi-as dori sa ma pot intalni cu oricine, daca se iveste o ocazie.
  • @Blu3HaSky Ce parere ai despre administratia comunitatii? Poti enumera 5 membrii din STAFF ce iti sunt prieteni si isi fac treaba?
  •       @Iulian  @LapTe PraF ! ;x @DiiTii si tu. Aici nu-i mai pun la socoteala pe @Antic si @clau care ne-au oferit toate conditiile pe care le avem acum.
  • @Blu3HaSkyCe mesaj ai pentru membrii comunitatii Gamepower?
  •       @Iulian  Sa ramanem uniti orice s-ar intampla si sa incercam sa formam un grup cat mai frumos! Sanatate!
  • @Blu3HaSky Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari, totodata ma bucur ca ai acceptat invitatia mea la acest interviu.
    Îti multumesc pentru timpul acordat.

6U8lVOg.png Acesta a fost interviul realizat de catre membrii Gamepower  @Blu3HaSky & @Iulian
 eGMa81P.png Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre @Iulian  ?
 Z8Bm8on.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10?

Înainte de a mă pune să citesc ma aşteptam la răspunsuri demne şi splendite şi uite cã asteptarile mele au avut rost!! Un interviu splendit!! 👏👏👏👏 Felicitări @Blu3HaSky @Gamepower pentru efortul tău minunat!!