Jump to content
account_circle Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

person_add Sign Up
Sign in to follow this  
Blu3HaSky

[✔] Interviu LapTe PraF ! - Administrator Gamepower

Recommended Posts

OYFS8vT.png

Bine v-am gasit in cadrul proiectului GamePower ! 

• @Blu3HaSky Salut si bine te-am gasit ! 
  •       @LapTe PraF ! ;xx Salut. !!
  • @Blu3HaSky Ma bucur ca ai acceptat acest interviu, deoarece dorim sa te cunoastem mai bine. Vor fi câteva intrebari din viata cotidiana, câteva din viata online si câteva despre legatura ta cu Gamepower. 
  •        @LapTe PraF ! ;x Nu este nici o problemă, voi răspunde cat pot de bine!! 
  • @Blu3HaSky In primul rand , Cum te numesti , câti ani ai si de unde esti?
  •        @LapTe PraF ! ;x mă numesc Bratu Ştefan Laurenţiu, am 20 de ani si sunt din Brăila!! 
  • @Blu3HaSky Ce studii ai, unde lucrezi în prezent si unde ti-ar placea sa o faci in viitor?
  •         @LapTe PraF ! ;x Păi ca studii am o mică profesională (11 Clase)😁, în prezent sunt în Spania, muncesc aici, pe viitor îmi doresc sa muncesc acasă la Braila, ca sa fiu aproape de familie!! 
  • @Blu3HaSky Ce gen de muzica iti place sa asculti?
  •         @LapTe PraF ! ;xx Nu am un gen anume, ascult în mare parte orice!! 
  • @Blu3HaSky In general, ce genuri de filme îti face placere sa vezi? De ce?
  •          @LapTe PraF ! ;x Fantastice, au o atracţie anume!! 
  • @Blu3HaSky Care sunt hobby-urile tale? Dar pasiunile?
  •        @LapTe PraF ! ;x Păi de multe ori ma plimb cu maşina şi joc foarte mult Counter-strike!! Pasiunea mea nu se discută, Masina e pasiunea mea, sa o fac din ce în ce mai atractivă!! 
  • @Blu3HaSky Daca ar fi sa pleci intr-o vacanta, unde ai pleca, si cu cine ? 
  •         @LapTe PraF ! ;xx Sincer aş pleca în Franţa cu familia şi iubita!! 
  • @Blu3HaSky Care a fost cea mai mare realizare a ta pana in prezent?
  •        @LapTe PraF ! ;xx Păi sunt tânăr, multe realizari nu am avut dar prima este şi va rămâne cumpărarea masinii din proprii mei bani la vârsta de 19 ani!! 
  • @Blu3HaSky Cum te vezi în viitor, peste 10 ani?
  •        @LapTe PraF ! ;xx Sincer ca şi acum, poate cu o casă pe lângă ce am acum, orice e posibil!! 
  • @Blu3HaSky Ce genuri de bauturi preferi? Dar Gustare 
  •        @LapTe PraF ! ;xx Nu prea e băutura, atracția mea de când am luat permisul la 18 ani, conduc des si nu îmi permit sa beau dar ok e tăria!! Ca şi gustare prefer mult tortul!! 
  • @Blu3HaSky Te consideri o persoana optimista?
  •        @LapTe PraF ! ;xx Da, ma consider dar nu de multe ori!! 
  • @Blu3HaSky Descrie-te in 3 cuvinte!
  •        @LapTe PraF ! ;xx Prietenos, Respectuos şi Draguț 
  • @Blu3HaSky Povesteste-ne o intamplare amuzanta prin care ai trecut.
  •        @LapTe PraF ! ;xx Sincer să fiu îmi aduc chiar si în momentul de faţă aminte de o intâmplare petrecută de anul nou (2019-2020) la constanţa cand dormeam cu prietena mea, am ajuns sa ma trezesc jos şi ea în locul meu 🤣🥰🤣
  • @Blu3HaSky Intrebare capcana Ce se află între Soare şi Pământ? ( " şi " ) 
  •        @LapTe PraF ! ;xx Luna? 🤣🤣Idk
  • @Blu3HaSky  Haha :) intre soare si pamant este - > şi  
  • @Blu3HaSky Am aflat lucruri noi și interesante despre viața ta de zi cu zi, să trecem la locul unde te-am cunoscut, viața online.
  • @Blu3HaSky De la ce vârstă ai inceput să utilizezi un calculator?Ce te-a atras și te-a menținut in acest mediu?
  •        @LapTe PraF ! ;xx Pai am început sa ma joc pe calculator de la vârsta de 14 ani când părinţi mei au decis sa îmi cumpere un PC cu windows 98 :))) de atunci am realizat ca îmi place şi îmi va placea sa ma joc în continuare pe el!! 
  • @Blu3HaSky Cât timp petreci in medie pe zi in fața calculatorului?
  •        @LapTe PraF ! ;x În ultimul timp nu mai stau pe PC datorită muncii şi deplasării!! Dar de obicei 1-2 ore cel puţin!! 
  • @Blu3HaSky Te rog în continuare sa-mi spui, parerea ta sincera despre drumul parcurs în acest mediu virtual.
  •        @LapTe PraF ! ;xx Sincer nu ştiu cum as putea răspunde la această întrebare!! 
  • @Blu3HaSky  Incepem cu intrebarile legate de Gamepower Romania! Cum ai aflat de Gamepower?
  •        @LapTe PraF ! ;xx Despre GamePower? Simplu, am început sa joc pe server-ul "Cs.GamePower.Ro" prin 2017-2018 şi în acea vreme un băiat care juca şi el, mi'a propua sa fac cont pe forum pentru o cerere de slot şi de atunci a fost o atracţie pentru forum şi am rămas aici!! 
  • @Blu3HaSky Cum decurge o zi din viata ta Ca Administrator pe Gamepower? 
  •       @LapTe PraF ! ;xx Păi de multe ori ma uit sa văd ce apare nou pe comunitate în lipsa mea pentru a vedea daca e nevoie sau nu de un Administrator să se rezolve problema sau să se adauge ceva nou pe forum!! În rest mai vizionez si discuţiile din categoriile STAFF-ului!! 
  • @Blu3HaSky Cu ce membri ti-ai dorii sa te vezi in realitate din comunitatea noastra?
  •       @LapTe PraF ! ;xx Păi sincer aş începe cu @Johnny John care a fost cel mai prietenos şi călduros FONDATOR de pe Cs.GamePower.Ro care ma ajutat cu multe lucruri şi aş termina cu @DiiTii the best friends :)) si @Stifler 
  • @Blu3HaSky Ce parere ai despre administratia comunitatii? Poti enumera 5 membrii din STAFF ce iti sunt prieteni ?
  •       @LapTe PraF ! ;xx Tot staff-ul este destul de matur dar încă ne lipseşte puţină comunicare mai multă între noi!! Prieteni sunt toţi cu mine dar cel mai des ţin legătura cu DiiTii
  • @Blu3HaSky Toată lumea știe și a observat că te ocupi de Administrarea Comunitatii. Este acesta un lucru greu pentru tine? Este importantă munca ta?
  •        @LapTe PraF ! ;xx Sincer munca pe care o fac nu este grea atât timp cât o fac cu plăcere şi multă pasiune, iar daca muncă pe care am facut-o pana acum si o voi mai face este sau nu importantă, doar ceilalţi membri pot vedea cu adevărat acest lucru!! 
  • @Blu3HaSky Ce mesaj ai pentru membrii comunitatii Gamepower?
  •          @LapTe PraF ! ;xx Vă mulţumesc că sunteţi si aţi ales să faceţi parte din acest STAFF al comunităţii şi vă doresc multă sănătate in primul rând si dupa toate astea multă înţelegere intre noi!! 
  • @Blu3HaSky Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari, totodata ma bucur ca ai acceptat invitatia mea la acest interviu.
    Îti multumesc pentru timpul acordat.

6U8lVOg.png Acesta a fost interviul realizat de catre membrii Gamepower  @Blu3HaSky & @LapTe PraF ! ;x
 eGMa81P.png Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre @LapTe PraF ! ;x?
 Z8Bm8on.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10?

Inca un interviu excelent @Blu3HaSky! O sa ajungem sa cunoastem tot staff-ul cu ajutor tau. Succes cu proiectul si cauta-ma cand ai nevoie de un reporter! 😁

nota: 10 ca de obicei

5 minutes ago, LapTe PraF ! ;x said:

Mi'a făcut plăcere să răspund la aceste întrebări şi îţi doresc mult noroc pe viitor cu acest proiect!! 😚

Mai vin si altele ! #Oricand #Impreuna #Teamwork #Cu-placere

Frumos, frumos cum a zis circuit ajungem sa stim pe toti din staff =)

Nota 11