Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Welcome to our forums
Welcome to our forums, full of great ideas.
Please register if you'd like to take part of our project.
We are waiting for you on our teamspeak3 server.
Counter-Strike 1.6 Servers

Sign in to follow this  
LapTe PraF ! ;x

Cerere verificare demo !![WALL]

Recommended Posts

► Nick-ul jucatorului suspectat : Ray

► Nick-ul tau : LapTe PraF ! ;x

► SteamID : STEAM_0:1:193039550  

► IP : 109.98.133.171

► Demo : https://www2.zippyshare.com/v/WExMBQSP/file.html

► Nume Server : Cs.GamePower.Ro

► Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: nu

► Alte precizari : Stiu ca este putin c-am lung si nu indeplinesc cerintele dar cer si parerea voastra !! Eu l-am vizionat de 3 ori si imi da de inteles pe la final ca ar fii putin wall !! Astetp sa vad daca il veti viziona sau se va inchide cererea !!

Salut,am sa-ti dau un scurt verdict si sper sa fie foarte bine
Dupa cum ai vazut in a 2-a si a 3-a runda deja incepe sa caute playerii prin  perete,se vede clar cum ii asteapta sa iasa si chiar din cand in cand isi deplaseaza cursor-ul spre ei
Deci verdict final : wall

Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!

Am analizat cu foarte mare atentie demo-ul ce apartine playerului ^Ray^ si mi-am putut da seama ca la acest jucator nu este vorba de vreun hack anume.

Concluzie: un demo foarte bun din punctul meu de vedere , cu un jucator Ray care joaca destul de bine, pe parcursul rundelor din acest demo, in majoritatea face kill-uri, nu se grabeste sa traga, se vede ca are experienta in joc. Nu am observant nimic la tras (aim/no.recoil), si nici wall, desi sunt 2 faze suspecte pentru mine, si acelea sunt explicabile daca reiei faza de la capat.Pe parcursul demoului joaca cu awp și deagle, cu deagle trage ok, nu ii sare tinta si gloantele nu se duc doar pe player, kill-urile cu awp-ul nu sunt suspicioase.Cunoaste foarte bine harta si se observa ca nu urmareste prin perete vreun player advers.

Verdict: Curat !

Salut si multumim ca ai ales OverWatch

Runda 1: runda in desfasurare, sare il vede si il omoara pe KyoK;

Runda 2:  il omoara pe Ro-Player din spawn, apoi pe K^LU. Campeaza si se termina runda;

Runda 3: nici un kill facut;

Runda 4: il omoara pe SkOdA din spawn 7 up si pe Iisus cu K ;

Runda 5: il omoara pe  7 up din spawn, apoi pe SkOdA si Iisus cu K;  

Runda 6: il omoara pe 7 up si alternative din spawn, campeaza si apoi il omoara pe Woespoes;

Runda 7: ii omoara pe alternative si 7up in spawn, pe RRazvaN, si Woespoes cu deagle;

Runda 8: il omoara pe 7 up si alternative;

Runda 9: il omoara pe Woespoes din spawn si pe alternative;

Pe durata demoului jucatorul ray a folosit arma awp. Nu mi-am dat seama daca joaca la sunet sau nu. Concluziile mele sunt luate in urma presupunerii ca joaca fara sunet.

In runda a 3a si a 5a cand adversarii sunt spamati in stanga lui, el nu a verificat deloc partea dreapta,nici un jump /bhop...sau vreo intentie. Sunt 2 runde in care e 100% convins ca nu e nimeni acolo, ceea ce e si adevarat.

In  runda a 4a prea a pus direct pe ultimul kill facut la Iisus cu K.

In runda a 5a pe al 2-lea kill, prea a pus tinta pe SkOdA

In runda a 6a cand campeaza nu am inteles de ce misca stanga /dreapta, probabil sa vada ce fac adversarii. In aceasta faza pune tina doar pe partea dreapta, pe stanga se uita.

In 9 runde are 2 momente de camp, si atunci parca asteptand adversarii. Din experienta mea, eu campez mai mult la fiecare colt, el parca prea sigur se duce.

Verdict final:  Wall

Va multumesc foarte mult pentru verdictele date !! Daca doriti as mai astepta si verdictul lu' Denisa daca mai este activa, daca nu...decizia va fii luata pe motiv de WALL !!

Multumesc inca odata echipei de OVERWATCH ca mau ajutat la acest demo !!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...