Jump to content
account_circle Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

person_add Sign Up
Sign in to follow this  
Solo><Style- bulangiu

Concurs cu ocazia zilei de 8 Martie

Recommended Posts

„Femeile și pisicile fac ceea ce le place, iar bărbații și câinii ar trebui să se relaxeze și să se obișnuiască cu ideea.” (Robert A. Heinlein) 

Cu ocazia zilei de 8 Martie, echipa GamePower vă invită să participați la concursul destinat acestei zile speciale. Este un concurs de creativitate a carui tema principala este FEMEIA. In cadrul concursului nu se impun criterii în ceea ce privește elementul cu care doriți sa participați, lucrarea voastra poate fi o scrisoare, un cântec, o poezie, felicitare, etc..

Regulament : 

1. Fiecare participant trebuie să creeze un lucru destinat femeii; 

2. Toate creațiile se vor posta în acest topic;
3. Fiecare participant trebuie sa ia parte la concurs cu un singur cont;
4. Orice postare poate fi facuta numai în limita regulamentului.

Premii: 

LOCUL  1st Place Medal on WhatsApp 2.19.7Primeste 30 reputatie FORUM+ Vip 7 zile Teamspeak3

LOCUL 2nd Place Medal on WhatsApp 2.19.7Primeste 25 reputatie  FORUM

LOCUL 3rd Place Medal on WhatsApp 2.19.7Primeste 20 reputatie  FORUM

Concursul se va incheia pe data de 8 Martie iar cele mai interesante creatii le voi alege si le voi premia.

Mult succes tuturor!

:(O declaraţie pentru dragostea mea:(

-  Din lacrima alba a fulgilor de nea si rosul aprins din inima mea, am impletit un martisor pe care ti-l trimit cadou! :o

- Un buchet de ghiocei si o primavara superba pentru o persoana mai speciala decat toate anotimpurile! :x

- Un martisor virtual purtator de sentimente 100% veritabile. Te iubesc. La multi ani de martisor! :>

- Stiu ca nu ti-am luat martisor si am fost un mare taran si mai stiu ca esti cea mai frumoasa femeie din spatiul sud-est european. :((

- 1 Martie reprezinta inceputul primaverii, anotimpul iubirii. Sa te indragostesti pasind prin raze, culegand ghiocei si impartind zambete... ;;)

- Fie ca acest martisor sa ne aduca linistea si fericirea de care avem nevoie toti, si ca iubirea sa ne imbratiseze sufletul. :x

- Un buchet de ghiocei si o primavara superba pentru o persoana mai speciala decat toate anotimpurile ! :>

[Te iubesc bebita] ;;):>:x

Am o melodie inregistrata la un studio si interpretata de mine facuta acum un an cadou pentru mama de 8 martie
https://drive.google.com/open?id=1O2KI5getp-Onj4g6Vivof25_tIfFUXwK
Doar link ul asta il am deoarece nu am urcat nicaieri piesa :)
Astept si o parere cu ocazia asta :)) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this