• Announcements

  • DiiTii

   Campanie Recrutari Moderatori   04/21/2019

      
  • DiiTii

   Campanie Recrutari Designeri   04/21/2019

   Doresti sa fii Designer-ul nostru? Atunci realizeaza 4 creatii pentru comunitate  si realizeaza o cerere dupa model ! Nume si prenume (real) :
   Varsta :
   Cu ce crezi ca poti ajuta echipa Designerilor? :
   Lucrari sau Link cu galeria proprie (Click) :
   Experienta :
   Alte precizari :   Do you want to be our Designer? Then make 4 creations for the community and make a request by model! Name and Surname (Real):
   Age:
   How do you think you can help  Designers Team ? :
   Works or Link with your own gallery (Click) :
   The experience :
   Other specifications :    Click !
  • Antic

   Oferim servere spre administrare !   01/25/2020

   Buna ziua , comunitatea GamePower.Ro ofera 3 servere spre administrare . Mai multe detalii in privat.
Sign in to follow this  
Followers 0
DiiTii

Cork made a crash - despite attempts to stop him, he "flew" by car (Video)

2 posts in this topic

Ky është momenti kur një shofer i dehur tenton të largohet nga skena e aksidentit – pavarësisht se disa njerëz tentuan që ta nxjerrin nga vetura.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, Emilio Gates, 26 vjeç, u filmua duke u përpjekur të kthehej me një Audi të dëmtuar rëndë pas aksidentit, duke injoruar dy burra që u përpoqën të kapnin frenat e dorës së automjetit.


Dëshmitarët thanë se shoferi i dehur ishte qartë i pasigurt në këmbët e tij pasi u përplas në një garazh në Teignmouth, Devon, më 14 korrik.

E gjitha kishte filluar kur fqinjët kishin dëgjuar një zhurmë të madhe dhe kur ata nxituan në rrugë, panë aksidentin dhe gjetën Gates duke u përpjekur për tu futur përsëri në veturë.

Por përkundër dy burrave që u përpoqën të kapnin çelësat e veturës së tij dhe ta ndalonin veturën, shoferi arriti të dilte nga rruga dhe të largohej. /Telegrafi/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0